Obsah: Okouni táhnou

75. kniha v sérii Čtyřlístek.
Čtyřlístek jde na ryby. Cestou narazí na restauraci U okouna, dovnitř ale nejde, chytí si vlastní rybu. Čtyřlístek si najde volné místo, Bobík jde na dříví, Pinďa s Myšpulínem si hodí korunou, kdo bude první chytat (mají jen jeden prut). Myšpulínovi mince spadne do vody, tak tam skočí, aby zjistil, kdo vyhrál. Myšpulín ale skočil do místa, kde je mělčina a ještě ke všemu má na hlavě rezavý hrnec. Fifinka Myšpulínovi hrnec sundá, začne se konečně chytat a ryba zabere, jenže se přetrhne vlasec. Teď jde chytat Bobík a odváží se daleko, protože ještě dál od břehu stojí ve vodě rybář (kterého Čtyřlístek už dlouho při rybaření ruší). Bobík se ale potopí, protože když se rybář s úlovky vrací na břeh, vidíme že má na nohou chůdy. Myšpulín nahazuje, chytí ale na háček kalhoty, které si Bobík ždímá. Kalhoty nejdou z vody ven, Pinďa se tam jde podívat a kousne ho do prstu rak. Pinďa raka odhodí přímo na zadek rybáře. Myšpulín rychle spakuje a Čtyřlístek prchá před rybářem na volnou loďku a vesluje rukama pryč. Čtyřlístek se vrátí k restauraci U okouna, ze vzteku si ale dá jen buřty z cibulí.
Vytvořil: pan.Kchiu
Dnes je 08.09.2024