Obsah: Velké překvapení

70. kniha v sérii Čtyřlístek.
Kluci přemýšlejí, jestli by už neměli začít doma s úklidem, Fifinka se vrátí už za týden. Bobík zapomněl trhat listy na kalendáři, podle novin se dozví, že Fifi přijede ještě dnes. Kluci nejprve umyjí nádobí, Pinďa nese talíře, uklouzne na mýdle a všechny je rozbije. Nad sporákem je ušpiněná a poškrábaná zeď. Bobík to zkusí vyčistit chlebem, je z toho ještě větší škrábanice. Pinďa seškrábe omýtku nožem a Myšpulín tam nakreslí kuchyňský motiv. Pinďovi s Bobíkem se to nelíbí a chtějí přes to pověsit ubrus s nápisem "Kde ženuška hospodaří, tam se všechno daří". Myšpulína napadne vymalovat celou kuchyň. Kluci namalují stěny i nábytek nažluto, Bobík k tomu přidá ještě červené pruhování. Fifinka přichází, kluci ještě dolepují rozbité talíře. Fifi žasne, kluci se chlubí, jak to všechno zvládli sami. Fifinka jim nařídí, ať to tedy všechno uvedou do původního stavu.
Vytvořil: pan.Kchiu
Dnes je 08.09.2024