Obsah: Veselo je na pouti

24. kniha v sérii Čtyřlístek.
Čtyřlístek jde na pouť. Pinďa chce vystřelit Fifince růži, místo toho sestřelí majiteli střelnice klobouk z hlavy. Fifi jde s Pinďou na ruské kolo a Fifince spadne zmrzlina přímo na dole stojícího Bobíka. Čtyřlístek se jde podívat do stanu na představení kouzelníka Hugo-Fugo. Pinďa pustí zpod klobouku králíka a kouzelníkovi se potom kouzlo nevyvede. Kouzelník pak předvádí zmizení z bedny. Dobrovolně jde Bobík. Myšpulín to jde prověřit a zmizí taky. Kouzlo funguje na principu propadla a kluci se z něj vysvobodía odhalí kouzelníkovy trapné triky. Kouzelník odlétá na svém motorovém létajícím koberci, Pinďa sebere prodavači všechny balónky a chce ke kouzelníkovi doletět. Fifinka radši puškou ze střelnice Pinďu sestřelí. Děti jsou smutné, že došly balónky, tak se Čtyřlístek rozhodne uspořádat svoje vlastní a mnohem zábavnější představení. Na pouti je konečně opravdu veselo.
Vytvořil: pan.Kchiu
Dnes je 18.10.2024