Obsah: Čtyřlístek v tajemném hradě

3. kniha v sérii Čtyřlístek.
Myšpulín jezdí s autem po lese a hledá ztracenou Fifinku. Vůz se mu porouchá a jde požádat o pomoc do blízkého hradu. Zkusí zazvonit, je to ale tlačítko na spuštění padacích dveří. Dva padouchové v brnění mu ale vstup nepovolí a dveře zavřou. Myšpulín odposlouchávacím přístrojem zjistí, že Fifinka je na hradě vězněna. Padouchové chtějí od Fifinky znát místo, kde Myšpulín ukrývá své vynálezy. Fifinka odporuje, tak darebáci přinesou dynamit s důmyslným časovačem, aby Fifince rozvázali jazyk. Myšpulín se rukama prohrabe k Fifince a vysvobodí ji dřív, než stačí dynamit vybuchnout. Padouchové zjistí, že Fifi je pryč a neúspěšně střílejí na Myšpulínovo auto. Nasednou tedy do tryskového draka a shodí na auto pumu. Auto se rozloží, což Myšpulína rozzlobí a sestřelí tryskového draka prakem. Myšpulín s Fifinkou přijdou k Pinďovi a Bobíkovi, na jejichž zahrádce se v bahně válí ti dva padouchové.
Vytvořil: pan.Kchiu
Dnes je 18.10.2024