Obsah: Popelka v domě

59. kniha v sérii Čtyřlístek.
Čtyřlístek je v lese na houbách, nad ním přelétává letadélko, které narazí do stromu, spadne a začne hořet. Myšpulín oheň uhasí a z popela vytáhne motorek Popelka, jak ho Pinďa pojmenuje. Doma Čtyřlístek čistí houby, Myšpulín ale vynalézá z Popelky větrák. Větrák je ale tak silný, že odfukuje houby oknem pryč, sám se vznese a poseká Fifince na zahrádce růže. Větrák pak ještě usekne jabloň a pak mu konečně dojde benzín. Fifinka nařídí, že všechna jablka se musí oloupat a zavařit. Myšpulín z Popelky vynalezne automatický loupák, který zpočátku jablka nádherně loupe, zasekne se ale a začne jablka oloupávat až na ohryzek. Fifi je naštvaná a nařizuje Popelku vyhodit. Před domkem na silnici spravuje pán auto. Myšpulín mu pomůže - namontuje mu do auta Popelku. Auto se ale vznese do vzduchu, Čtyřlístek mu z domečku mává.
Vytvořil: pan.Kchiu
Dnes je 08.09.2024