Obsah: Záhada bílého koně

35. kniha v sérii Čtyřlístek.
Bobík jde s taškami mrkve z nákupu. Jde ještě koupit lístky do cirkusu, mají ale už vyprodáno. Za Bobíkem jde kůň a užírá mrkev. Bobík koně odhání, ale když kůň prosí o další mrkvičku, Bobík mu nabídne, přivede ho až před dům a až pak pošle pryč. Bobík domů nepřinese žádnou mrkev a ostatní mu nevěří, že ji snědl kůň, dokud se koník neobjeví za oknem a užírá Fifinčinu begónii. Kůň uteče, Fifinka je smutná a Bobík na usmířenou umývá nádobí. Kůň se ale vrátí, zaťuká na dveře a přinese kytičku. Čtyřlístek ho tedy pozve dovnitř na svačinu. Myšpulín odhalí, že kůň umí počítat, kůň také tancuje na hudbu z rádia. Fifinka přemýšlí o tom, jestli to není zakletý princ. Ke Čtyřlístku si ale pro koně Prince přijde majitel, Princ vystupuje v cirkusu a Čtyřlístek dostane volné lístky.
Vytvořil: pan.Kchiu
Dnes je 08.09.2024