Obsah: Tisíc měst

3. kniha v sérii Bouřlivé věky.
Zatímco se slunce blyští na vyleštěných kopulích chrámů ve městě Videssos, přemýšlí Abivard, nejvyšší vojenský velitel Makuranu a Godarzův syn, jak dosáhnout nemožného. Jak má splnit příkaz Velekrále Sharbaraze a zničit mocné císařství Videssos?
Navzdory všem očekáváním zaútočí videssiánský císař na samotný Makuran. Abivardovi nezbývá nic jiného, než se ujmout obrany, aby následně útočníky vyhnal za Země Tisíce Měst.
Abivard bude potřebovat nejen své vybroušené bojové umění, ale také své nejmocnější mágy, protože nikdo nepochybuje, že videssiánskou vojenskou strategii budou doprovázet ta nejlepší kouzla císařství. A i když se vše obrací stále k horšímu a zrádci plánují Abivardovu zkázu, nezdolný válečník přísahal, že se nikdy nevzdá...
Vytvořil: pan.Kchiu
Dnes je 08.09.2024
Den 50. výročí úmrtí Elstner F.A.