Obsah: Dobytí rovnováhy

4. kniha v sérii Světoválka.
Když cizí bytosti, vyzbrojené ničivě nadřazenou vojenskou technologií, přepadly na své dobyvatelské výpravě Zemi, síly Spojenců a Osy byly již pohrouženy do krvavého konfliktu - druhé světové války - který zuřil na celém povrchu planety. Pojednou však lidé museli zanechat vzájemného boje a spojit se proti novému, smrtelně nebezpečnému nepříteli.

Od Číny po severní Afriku, od nájezdů kavalérie - "udeř a uteč" - na americkém Západě, po tankové bitvy ve východní Evropě, zuřil celosvětový konflikt. Nyní však porážky na bojištích, nedostatek zásob, partyzánská války na okupovaných územích, vzpoura ve vlastních řadách a atomové útoky donutily vůdce cizích nájezdníků drasticky přehodnotit svou strategii a taktiku. Bude nutno zničit Zemi, aby byla zachráněna... ?
Vytvořil: pan.Kchiu
Dnes je 08.09.2024