Obsah: Dlouhé ticho

10. kniha v sérii Mercedes Thompson.
Nejmocnější osoba v Tri-Cities – taková pocta! Ten titul má jeden háček: Mercy ho bez jejího svolení udělil upír, a jiný upír pro změnu usoudil, že stojí za to Mercy unést. Dá se však říci, že Mercedes Thompson má štěstí v neštěstí, jejím únoscem je totiž Pán noci, mocný evropský krvesaj, a tak ji čeká zajímavý výlet. A kam? Nejprve do Itálie, ale to by nebyla Mercy, aby se nepokusila o útěk, který ji zavane – co čert nechtěl – do Prahy! A přitom nadělá pořádnou rotyku. Čekali byste něco jiného? Na žádnou romantiku s posezením na nábřeží se tudíž nechystejte. A Mercyinu únosci mezitím došlo, že se trochu přepočítal a především znemožnil, a tak by najednou Mercy viděl raději mrtvou, než jako zajatce, z něhož stejně nemá šanci udělat spojence.

Upíři jsou konečně zase zlí a zákeřní, a jestli je chcete vidět třpytit, tak v odrazu řeky Vltavy. A to není všechno. Že Patricia Briggs umí překvapit, to už víme, ale v desátém díle série o Mercedes Thompson to udělá přinejmenším dvakrát. Dostanete totiž šanci prožívat Mercyin únos nejen z pohledu oblíbené hlavní postavy, ale také Adamovýma očima, a to vzhledem k jeho horké vlkodlačí krvi skutečně stojí zato. Stihne se Adam včas dostat do Itálie a odtamtud najít svou ženu, která se ocitá v srdci Evropy zcela bez prostředků?
Vytvořil: pan.Kchiu
Dnes je 08.09.2024