Obsah: Silvova metoda Kontroly mysli

Obsahem systému Silvovy metody je zvládnutí mechanismů relaxace těla i mysli za účelem zvládání stresu, a pro pravidelně a vytrvale cvičící, zdokonalení a skutečného rozvoje své vlastní osobnosti. Není tedy na místě spojovat termín "Mind Control" s nesprávnými asociacemi vyplývajícími z evropského historického kontextu ovládání jedněch druhými. V americkém kontextu "Mind Control" totiž vychází ze vžitého kultu "self-control", tj. doslova sebeovládání, jako základu tamní společenské výchovy. Oproti tomu pro evropský význam "kontroly" se na americkém kontinentu používá výrazů "manipulace" a "vymývání mozků". Silvova metoda je elektrickou synthesou účinných technik stále rozvíjených a vědecky prověřovaných Ústavem pro Psychorientologii a dalšími výzkumnými pracovišti v mnohých částech světa.
Vytvořil: pan.Kchiu
Dnes je 18.10.2024