Obsah: Drsnej Brouk: zahrada strachu

Nápaditý příběh, v němž neohrožený Ferda Mravenec nové generace řeší zapeklité kriminální případy a zápolí s nebezpečným hmyzím podsvětím. Literární drsná škola zásadním způsobem ovlivnila detektivní žánr ve 20. století a z jejích nápadů žije dobrá detektivka dodnes. Univerzitní profesor Paul Shipton si dovolil vytvořit z postupů drsné školy zábavnou grotesku a nejen to. Celý děj posunul mezi hmyzí společenství a brouky. O tom, že se tahle groteska výjimečně vydařila, svědčí úspěch této knihy po celém světě a tisíce nadšených čtenářů, kteří si vyžádali další pokračování. Pro české čtenáře, a to děti i dospělé, má knížka neopakovatelné kouzlo právě v tom, že ji mohou porovnat s klasickou české literatury pro děti Ferdou Mravencem.
Vytvořil: pan.Kchiu
Dnes je 18.10.2024