Obsah: Zjizvený král

1. kniha v sérii Nikolaj Lantsov.
První část duologie. Nikdo neví, co Nikolaj Lantsov prožil v krvavé občanské válce ve své zemi a toto tajemství chce udržet. Teď, když se nepřátelé shromažďují na oslabených hranicích, musí mladý král najít způsob, jak doplnit pokladnici v Ravce, navázat nová spojenectví a zastavit rostoucí hrozbu pro kdysi velkou grishkou armádu. Přesto temná magie uvnitř něj každým dnem zesiluje a hrozí zničením všeho, co vybudoval. S pomocí mladého mnicha a legendárního griši Squallera, putuje Nikolaj na různá místa v Ravce, kde přežívá nejhlubší magie, aby porazil strašlivé dědictví uvnitř sebe. Bude riskovat vše, aby zachránil svou zemi i sebe. Ale některá tajemství nemají zůstat pohřbená a některá zranění nemají být vyléčena.
Vytvořil: pan.Kchiu
Dnes je 08.09.2024