Obsah: Hříšná vina

Série Jelení jezero (2. )
Únos osmiletého Joshe Kirkwooda vyvolá mezi obyvateli minesotského městečka paniku. Dokonce i po zatčení hlavního podezřelého, jímž je k překvapení všech vážený profesor psychologie Garrett Wright, a navzdory skutečnosti, že se chlapec brzy vrátí víceméně v pořádku k rodičům, obavy a nezodpovězené otázky přetrvávají. Co se Joshovi přihodilo a co se s ním dělo, když se dostal do rukou svého únosce? A především - proč se o únosu zdráhá mluvit? Vše nasvědčuje tomu, že jeho noční můra návratem domů neskončí.
Případ se těší velké pozornosti médií. Návladní Ellen Northová, která případ vyšetřuje, musí čelit nevybíravým praktikám senzacechtivých novinářů a důkazy shromažďuje pod palbou nepříznivě naladěného veřejného mínění. Na každém kroku ji přitom sleduje věhlasný autor kriminálních románů Jay Butler Brooks, muž stejně tajemný jako případ sám, který hledá námět pro svou novou knihu. K dovršení smůly proti ní u soudu na straně obhajoby stojí její bývalý milenec. Stín hrůzy se za Ellen plazí i domů - mrazivý šepot v telefonu ji nedá spát. Krutá hra na život a na smrt pokračuje. Proti spravedlnosti tu stojí podivný zlý duch, který je stejně vinný jako hříšný. .
Vytvořil: pan.Kchiu
Dnes je 18.10.2024