Obsah: Lední medvídek

Lední medvídek se vydává s maminkou a bráškou do nehostinné polární pustiny na cestu za potravou. Číhají na tuleně, a když je mláďatům dlouhá chvíle, s chutí se spolu poperou. Mezi ledovými krami však nežijí jen tuleni, ale i mnohem nebezpečnější tvorové... Knížka je doplněna DVD. Velké i malé upoutá nádherný snímek BBC o lvech, v němž dětský hlas vypráví o jednom dni v životě rodiny ledního medvídka. A to není zdaleka všechno... děti se s ledním medvídkem setkají i na internetu, kam se dostanou pomocí kartičky s přístupovým kódem, vložené v obalu DVD. Řada ilustrovaných knížek Já a moje rodina je obohacena dokumentárním filmem a umožňuje přístup na webové stránky plné her a zábavných úkolů! Kromě spousty legrace a poučení zprostředkovává dětem i poznání, že v rodině musí všichni držet při sobě!
Vytvořil: pan.Kchiu
Dnes je 08.09.2024