Obsah: Průvodce Zetíkovou cestou

Podtitul: Průvodce pro učitele a rodiče k učebnicové sadě českého jazyka pro 1. ročník ZŠ
Průvodce Zetíkovou cestou provede učitele nebo rodiče prvňáčků kompletně celou sadou českého jazyka pro 1. ročník ZŠ. Na jednom místě jsou všechny knihy a materiály potřebné pro danou vyučo-vací hodinu. Obsahuje zmenšené stránky písmenkáře, slabikáře, pracovního sešitu, tréninkového sešitu čtení a obrázkového slovníku, stejně tak metodické rady a pokyny k práci s jednotlivými tituly. Součástí průvodce jsou texty k předčítání od renomované spisovatelky Ivony Březinové. Texty, které dětem předčítá učitel nebo rodič, navozují příběh hlavních postaviček a vytváří kontext, který dětem umožní číst s porozuměním texty ve slabikáři. Průvodní texty jsou k dispozici pou-ze v průvodci. Podrobněji představuje zvolenou metodu prvopočátečního čtení a psaní - analyticko-syntetickou metodu čtení doplněnou o psaní písmem hůlkovým písmem, oddálený nácvik psa-ní spojitým písmem. Sadu mohou samozřejmě použít i učitelé, kteří vyučují od počátku spojité písmo. Nabízí řadu her a aktivit do výuky prvopočátečního psaní a čtení. (průvodce pro učitele a rodiče k učebnicové sadě českého jazyka pro 1.
Vytvořil: pan.Kchiu
Dnes je 18.10.2024