Obsah: Osudy duší

Tato kniha přináší tak detailní a systematický popis duchovního světa, posmrtných stavů a existence duší v období mezi pozemskými životy, jaký zde ještě nebyl. Je to dílo naprosto ojedinělé svou hloubkou, komplexností i inteligentní formou. Vychází z dlouholetého zpracovávám výpovědí velkého množství lidí v hluboké regresní hypnóze. Autor je držitel doktorátu z poradenství, má univerzitní vzdělání a působí jako hypnoterapeut. Drive působil ve vícero institucích vyššího školství jako učitel, správce a řídicí pracovník. Jeho dílo tvoří série čtyř knih, které je možné cist i jednotlivě nebo bez zachování pořadí. Dozvíte se tu: Jak je to s duší začátečníka, se středně pokročilými a s pokročilými dušemi. Jak si duše vybírá život a nové tělo Jak si duše hledají partnery pro život. Jak probíhá znovuzrození (reinkarnace). Jak duše vstupuje do dítěte. Nenechte si ujít příležitost připomenout své duši to, co se nachází za běžnou skutečností našich životů.
Vytvořil: pan.Kchiu
Dnes je 18.10.2024