Obsah: Informátor

2. kniha v sérii Mezi řádky.
POHÁDKA SKONČILA

TĚŽKÉ ČASY TEPRVE ZAČÍNAJÍ...

Tom Taylor byl celý život vězněm otcova literárního odkazu - a slavného smyšleného malého čaroděje Tommyho Taylora, s nímž ho spojuje jméno. Ale teď je vězněm úplně jiného druhu.

Tom, falešně obviněný z vyvraždění domu plného slavných autorů silami, které teprve začíná chápat, se ocitá za mřížemi v cizí zemi. Zdi věznice ho sice drží uvnitř, ale nedokážou udržet venku jeho vlivné nepřátele - kteří chtějí, aby byl stejně mrtvý jako jeho údajné oběti.

Toma čeká objev, že únikové příběhy jeho otce jsou možná jeho jedinou šancí, jak uniknout. Ale když se zeď mezi realitou a fikcí ztenčí víc než kdy jindy, běda těm, kteří stojí v cestě, když se zhroutí. Ostatně, všechny příběhy nemají šťastný konec... Cesta hlouběji do okouzlujícího světa vytvořeného mistrovskými vypravěči Mikem Careym a Peterem Grossem (LUCIFER) ve strhující nové kapitole ságy nominované na Eisnerovu cenu, kde se magie může otočením stránky proměnit v tragédii.
Vytvořil: pan.Kchiu
Dnes je 18.10.2024