Obsah: Malá ručka

Malá ručka přináší mystický příběh nečekaného setkání se světem duchů. Ve starých domech žije ztělesnění nočních děsů i další tajuplní nájemníci. Susan Hillová navazuje na tu nejlepší tradici anglických viktoriánských duchařských historek. Adam Snow je obchodníkem se vzácnými a antikvárními knihami. Úzkými venkovskými cestami se vrací od důležitého klienta, podlehne náhlému impulsu a odbočí ke starému zchátralému a zdánlivě opuštěnému domu. Zvědavost, nebo jakási temnější emoce, ho donutí vydat se zarostlou zahradou k domu. Zastaví se a pozoruje stopy zkázy na kdysi nádherném místě. V tom ucítí ve své dlani lehký dotek. Drobná ručka se mu s důvěrou stočila do dlaně a malý palec a ukazováček sevřel jeho prst. Adamem projede mrazivé zachvění od hlavy k patě. Žádné dítě nikde v okolí není… Duch dítěte jej vyhledává stále častěji. Stalo se něco strašného v onom půvabném Edwardiánském domě? Nebo v Adamově minulosti? Pomalu vyplouvají na povrch hrůzná fakta, která souvisí s nedávnou vraždou malého dítěte. Duše zavražděných bloudí po světě, může je potkat každý.
Vytvořil: pan.Kchiu
Dnes je 08.09.2024