Obsah: Podváděná

Porodní asistentka Cecilie Lundová miluje svou práci v nemocnici, díky níž může být přítomna u  jednoho z nejdramatičtějších okamžiků v lidském životě - u okamžiku zrození. V soukromém životě se jako matka čtyř dětí má co ohánět. Manžel John pracuje jako fotograf a jejich manželství je vcelku šťastné. Rodinný život však náhle naruší nečekaná událost. U dveří někdo zazvoní a venku v zimě stojí jakýsi mladík. Představí se jako Simon a tvrdí, že je plodem vášnivého prázdninového románku, který se odehrál před více než dvaceti lety, a že jeho otcem je John. Kolem celé rodiny se stahuje síť nevysvětlitelných událostí a falešné hry. Není přitom jednoduché odhalit, kdo koho tady vlastně podvádí a kdo je naopak podváděný...
Vytvořil: Felix
Zdroj: Anotace ke knize