Obsah: Sedm dní bez

Úterní ženy se odjíždějí postit. Pět rozdílných přítelkyň má společný cíl. Heslo dne zní: zpomalit, pročistit se, zhubnout. Na svůj každoroční výlet  se vydávají do osaměle ležícího hradního hotelu Achenkirch. Čeká je sedm dní bez rozptylování. bez telefonu a internetu, bez mužů a rodinných povinností, bez pracovních závazků. Ale bohužel i sedm dní bez jídla. Teoreticky.
      Mučivý hlad, přísná pravidla a dovezené problémy zapříčiňují stále nové tajnosti a ohrožují úspěch terapie. Místo relaxace dochází k nedorozuměním, hádkám a bezesným nocím. Ovšem před nejtěžší zkouškou stojí Eva. Za masivní hradní zdí se vydává hledat svého neznámého otce. Zjistí, že některá tajemství by nejraději nikdy neměla vyjít na světlo...
Vytvořil: Felix
Zdroj: Anotace ke knize