Obsah: Chemie smrti

První kniha série Dr. David Hunter.

V Norfolku nedaleko zapadlé vesničky Manham je nalezeno znetvořené tělo ženy. Doktora Davida Huntera, uznávaného forenzního antropologa, , který zde nedávno přijal místo praktického lékaře, se tento nález dotkne i proto, že oběť - Sally Palmerovou - znal. Když ho osloví místní policie s prosbou o pomoc při pátrání po vrahovi, nejprve odmítne: právě smrt blízkých ho donutila vzdát se kariéry, opustit Londýn a pokusit se ve zdejších odlehlých končinách pohřbít minulost. V okolí se však začnou objevovat další znetvořená těla, lidská i zvířecí, a ztratí se jiná mladá žena. Vesnici zasáhne vlna paniky a podezření padne i na Huntera. Jedině on však má dostatek znalostí na to, aby brutálního vraha odhalil a zastavil...
Vytvořil: Felix
Zdroj: Anotace ke knize