Obsah: Niceville

První kniha trilogie Niceville.

Nevysvětlitelným zmizením destiletého chlapce z města Niceville začíná série událostí spjatých s temným tajemstvím, které doutná pod pokojným vzezřením města. Postupně se přidávají další dějové linie: vyloupení banky, zastřelení pronásledujících policistů, roztržka lupičů, zmizení postarší členky významného rodu, vydírání... Jako by zde působila neznámá nadpřirozená síla ze záhrobí. A současně události naznačují souvislost s dávným činem, který spojoval nebo rozděloval hlavní rody ve městě.
     Pátrání vede bývalý příslušník speciálních sil Nick Kavanaugh a v hrůzné noční můře je i s manželkou Kate zatažen do temného světa mezi životem a smrtí. Setkávají se s prastarou a nenávistnou silou, temnější a starší, než je horský les obklopující její zdroj: tři sta metrů hlubokou jámu na skalním útesu, zvanou Kráterové jezero...
Vytvořil: Felix
Zdroj: Anotace ke knize
Dnes je 08.09.2024
Den 50. výročí úmrtí Elstner F.A.