Obsah: Úterní ženy

Setkaly se před patnácti lety na kurzu francouzštiny a dnes jsou z nich nejlepší kamarádky. Každé první úterý v měsíci se scházejí ve své nejoblíbenější restauraci - úspěšná obhájkyně Caroline, přecitlivělá Judith, Eva, oddaná matka čtyř dětí, ustavičně zamilovaná a rozevlátá designérka Kiki a elegantní Estella s přeplněným šatníkem a ostrým jazykem - a každý rok spolu jezdí na dovolenou. Letos je všechno jinak - Judith čerstvě ovdověla. Po smrti svého muže našla deník, který si vedl při putování do Lurd, a rozhodne se, že jeho pouť dokončí. Úterní ženy nenechají kamarádku na holičkách, ale netuší, do čeho se pouštějí. Svatojakubská pouť se pro každou z nich stává osobní výzvou, prostorem k zamyšlení nad svým životem. Pod jihofrancouzským sluncem přicházejí Úterní ženy na stopu tajemství, které všechno změní...
Vytvořil: Felix
Zdroj: Anotace ke knize