Obsah: Miloval jsem Martu K.

Román "Miloval jsem Martu K. " je příběhem stárnoucího novináře, který ztratil své poslední, ne právě úctyhodné zaměstnání i veškeré iluze o své práci a životě vůbec. Tenhle unavený, opotřebovaný chlapík marně potlačuje své frustrace a deprese alkoholem, ale zdaleka není tak cynický, jak se jeví navenek.
    Jeho kariérní sešup začal už před lety skandálním článkem o polistopadové korupci ve městě K. Protože ho však připravili o důkazy, následovala výpověď z prestižního Nového Deníku a postupný pád. Změní to setkání se studentkou žurnalistiky a společné odhalování jiného zločinu? Dvě kriminální zápletky přerůstají v milostný příběh, v němž zdánlivě zkušený muž projevuje ve vztahu k nekonformní studentce až překvapivou pasivitu i bezradnost...
Vytvořil: Felix
Zdroj: Anotace ke knize