Obsah: Osudové světlo

Po velkém zemětřesení, které smetlo z povrchu zemského Kalifornii i s Hollywoodem a zahubilo miliony lidí, se hlavní město filmového průmyslu přesunulo do Austrálie, do těsné blízkosti Sydney. Zázrak nejmodernější architektury, město hvězd a všech, kdo se podílejí na výrobě filmů, se jmenuje Navity. Právě tady se v blíže neurčené nedaleké budoucnosti odvíjí příběh napínavého thrilleru.
     Vše se točí kolem filmové hvězdy první velikosti Chrise Gaylora. V jeho životě je řada tajemství, která postupně vyplouvají na povrch. Filmové ateliéry, agentury, honosné večírky, jednací síně velkých koncernů, novinářské prostředí, luxusní vily i obyčejné činžáky, tam všude zavede vyšetřování několika vražd kapitána Jima Wodea, samotáře, který se momentálně potýká s důsledky protialkoholní léčby. Kapitán postupně zjišťuje, že za zločiny, které spolu zdánlivě nesouvisejí, stojí stíny hollywoodské minulosti. Za dávno spáchané prohřešky se musí platit, svému osudu nikdo neunikne...
Vytvořil: Felix
Zdroj: Anotace ke knize