Obsah: Ground zero

Muž na pronajaté lodi u newyorského přístavu sleduje hořící dvojici mrakodrapů Světového obchodního centra. Je 21. září 2001... Vytahuje z ovladače"J" anténu a mačká černé tlačítko. Kdo potřebuje další výbuch hodinu poté, co se zbortila"Dvojčata" po úderech teroristů z Al-Kajdy?
     Po letech si mladá autistická internetová surfařka Weezy všímá podivných nesrovnalostí a falešných stop v oficiálních prohlášeních, v tisku i v zmanipulovaných a zavádějících textech blogerů. Ocitá se na stopě temného spiknutí a skládá si části zhoubného puzzle dohromady. Ale jen Jack, kamarád z dětství, působící v tajemném společenství, tuší, co se za vším skrývá, a vyzná se v paranoidních lybyrintech aktérů v pozadí.
     Brilantní román F. Paula Wilsona - plný akce a nečekaných odhalení i souvislostí - nás zavede na pokraj zkázy lidstva, za níž nejsou islámští teroristé, nadnárodní korporace ani vláda...
Vytvořil: Felix
Zdroj: Anotace ke knize