Obsah: Utajený poměr

Okouzlující příběh, v němž Constantine, černá ovce rodiny Huxtabelů, konečně nachází důstojného protivníka - žanu s ještě více pošramocenou pověstí. Hannah Reidová se v devatnácti letech provdala za postaršího vévodu z Dunbartonu, kterému byla neustále nevěrná. Nyní však je vévoda mrtev a Hannah, ve svých třiceti letech ještě krásnější, konečně volná. A do oka jí padne Constantine Huxtable, pohledný muž, výjimečně zkušený, který svedl mnoho žen a ponechal je jejich osudu. Constantine okouzlen její krásou, avšak si vědom její pověsti, zamýšlí jen malé pobavení. Nicméně oba se zamilují a záhadný a zkažený Constantine zjišťuje, že sobě našel rovného protivníka. A tak sága rodiny Huxtabelů nemohla dojít k lepšímu konci...
Vytvořil: Felix
Zdroj: Anotace ke knize