Obsah: Metro 2034

Píše se rok 2034. Před mnoha lety zpustošila jaderná válka převážnou část světa. Lidé přežili jen v nepředstavitelně rozlehlých sítích metra ve velkoměstech. Dole v podzemí vytvořili novou jedinečnou civilizaci. Existence civilizace v moskevském metru je však nyní ohrožena.
     Na odlehlé stanici Sevastopolskaja se odehrává cosi záhadného. Její obyvatelé jsou zneklidněni, protože ze severního tunelu -jejich jediného spojení s vnějším metrem- k nim přestaly pronikat jekékoliv zprávy. Všechny průzkumné skupiny, které tam vyslali, beze stopy zmizely. V této situaci se tajuplný velitel Hunter, který se na Sevastopolské objevil teprve před několika týdny, rozhodne, že přijde té záhadě na kloub. A tak začíná fantastické dobrodružství, jež vede hluboko do mýtů moskevského metra, mýtů, které rozhodují o osudu lidstva...
Vytvořil: Felix
Upravil: pan.Kchiu