Obsah: Droga

Kvetoucí město. Kypící životem. Jako by se ho zmocnila zlatá horečka, a také že ano. Ta zlatá horečka se jmenuje drogy, prostituce, obchody s dětmi, sekty, které pod rouškou bezpečí zneužívají mladé lidi, kteří hledají pocit jistoty. Toto podhoubí velkoměsta žije vlastním životem a není v něm možné zjednávat nápravu jinak než stejně nemilosrdně. A to přesně si vzal za svůj cíl Burke, zčásti soukromý detektiv, zčásti mstitel těch nejbezbranějších - dětí, které se samy nedokážou bránit, ani se dostat z nebezpečného područí pasáků a překupníků drog. Burke není ve svém usilování osamělý, má přátelé jak v polosvětě, v němž se pohybuje, tak ve světě spořádaných lidí, kteří denně svádějí boj se zločiny, na něž jsou zákony krátké. Jediný způsob je zločince nemilosrdně zlikvidovat a Burke a jeho přátelé neváhají vyřídit si s nimi účty jednou provždy.
Vytvořil: janajau
Zdroj: anotace ke knize