Obsah: Nula stupňů volnosti

Agent James Bond odhalí během tajné operace v Srbsku informace o plánované masové vraždě několika tisíců nosob. Stopy vedou k Severanu Hydtovi přezdívanému Hadrář - britskému obchodníkovi, jehož firmy rozeseté po celém světě se zabývají odpadovým hospodářstvím.
     Bond je Hydtovi v patách, ale protože objekt jeho zájmu se nachází v Británii, je agent 007 vázán povinnoostí dodržovat tamní zákony i během tajných operací, namísto naprosté nezávislosti, na niž je  zvyklý při svých zahraničních misích.
     Pouze s nasazením života a díky spolupráci se spřízněnými tajnými službami se mu nakonec podaří rozkrýt Hydtovy hrůzné plány.  Co přesně má Hadrář v úmyslu? Jakou katastrofu může způsobit jeho chorobná mysl? Bond musí proniknout až do podnikatelovy bezprostřední blízkosti, aby rozpletl všechny nitky důmyslného plánu a na poslední chvíli se pokusil zabránit nejhoršímu...
Vytvořil: Felix
Zdroj: Anotace ke knize