Obsah: Její děsivá souměrnost

Elspeth Noblinová odkáže těsně před smrtí svůj londýnský byt americkým neteřím, dvojčatům Julii a Valentýně, pod tajemnou podmínkou, že do něj nevkročí jejich rodiče a že v něm dívky vydrží nejméně jeden rok. Dvojčata se do bytu ve strašidelném sousedství Highgateského hřbitova obratem nastěhují. Po krátkém váhání navážou kontakt s truchlícím Elspethiným přítelem Robertem i podezřelým sousedem Martinem a na vlastní pěst poznávají krásy Londýna.
     Idylická dovolená se však začíná hroutit, jakmile se v bytě objeví nečekaný vzkaz, napsaný neviditelnou rukou do prachu na klavíru: Jsem tady , Elspeth. Začíná napínavý příběh o dívce, jež se snaží uniknout dusivému sevření dvojčenství, a ženě, které v lásce nezabrání ani smrt...
Vytvořil: Felix
Zdroj: Anotace ke knize