Obsah: Kuchař

Po tragické smrti obou rodičů se malého Maravana ujala na Srí Lance prateta. Učila ho vařit místní jídla a také používat různé druhy koření, ale spíše než kuchařkou byla kouzelnicí znalou tajemství chutí a jejich dráždivých účinků. Pro magické schopnosti ji vyhledávali ti, kteří toužili "probudit lásku. " Maravan byl jejím žákem učenlivým a nadaným. Když ve svých třiatřiceti letech uprchne z nebezpečné rodné země plné vražd a nenávisti, jako azylant je zaměstnán coby pomocná síla curyšské restaurace. Později si s kolegyní Andreou založí načerno firmu nabízející erotické menu. Úspěch jejich Love Food se šíří a přitahuje také movitou a vlivnou klientelu. Z podnikání se stane riskantní záležitost. Maravan ovšem nutně potřebuje peníze, aby uživil své příbuzné na zmučené Sri Lance. Po jejich náhlé smrti se však Maravanovo menu stává nástrojem pomsty...
Vytvořil: Felix
Upravil: ota61