Obsah: Hledá se nejkrásnější kluk

Dívčí román ze školního prostředí o lásce, přátelství a trampotách kolem dospívání. Čtrnáctiletá Lucy má hlavu plnou starostí a připadá jí, že se jí život vymkl z rukou. Ve škole dostali za úkol uvažovat o svém budoucím povolání a napsat esej na téma: Proč jsem já "já"? . Pro Lucy je to nadlidský úkol. Nemá vůbec potuchy o tom, co ji vlastně nejvíc baví a čím by chtěla být. Navíc si vedle své kamarádky Izzie připadá jako ošklivé káčátko - je totiž malá, s klučičí postavou a nikdo by jí nehádal víc než dvanáct. A aby toho nebylo málo, zamiluje se do kluka, kterého jednou zahlédne na ulici. Jaké je její překvapení, když náhodou zjistí, že onen neznámý je bratr Nesty - spolužačky, která je ve městě nová, a o které má Lucy pocit, že rozbíjí její přátelství s Izzie. Zkrátka starostí a problémů až nad hlavu. Podaří se Lucy získat Tonyho sympatie? Jak se vyvrbí vztahy mezi Izzie, Lucy a Nestou? A co školní esej? Odpovědi čtenářkám poskytne tato kniha.
Edice: Klukům nepřístupno
Vytvořil: janajau
Zdroj: anotace ke knize
Dnes je 08.09.2024
Den 50. výročí úmrtí Elstner F.A.