Obsah: Poslední stopa

Poslední stopa : případy inspektora Wexforda
Detektivní román renomované anglické autorky využívá jako rámec napínavého děje prostředí ekologických aktivistů působících v Anglii v 90. letech. V chráněné krajinné oblasti, dosud nedotčené civilizačními zásahy, se přes protesty obyvatel i ekologů plánuje výstavba dálničního obchvatu. Na protest proti tomuto rozhodnutí se sem sjíždějí členové nejrůznějších organizací ochránců přírody nejen z Anglie, ale i z celé Evropy. Za těchto okolností je na území nalezeno tělo mladé německé turistky a pátrání po jejím vrahovi vede mezi protestující ekology. Nepřehlednou situaci komplikuje ještě vyděračský únos pěti lidí, jejichž životy nabízejí únosci vládě výměnou za závazné zrušení plánované dálnice.
Vytvořil: janajau
Zdroj: anotace ke knize