Obsah: Žena za zrcadlem

Žena za zrcadlem : strhující příběh lásky v romantickém koutě Texasu
Napínavý milostný příběh s kriminální zápletkou odkrývá spletité rodinné vztahy v životě hlavní hrdinky, která se potýká s problémem vlastní identity. Hrdinka po autonehodě ztratí naprosto paměť a z minulosti si nevzpomíná vůbec na nic, ani na to, že je vdaná za texaského rančera, kterého těsně před nehodu opustila. Jako rekonvalescent se vrací s mužem na ranč, ale ani v domácím prostředí se jí nepodaří oživit paměť a její rozpaky a deprese vzrostou, když se od manžela a přítelkyně dozvídá o svém minulém životě. Nevzdává se a začne pátrat, především po okolnostech autonehody, ale také v minulosti své rodiny. Po mnoha dramatických odhaleních vychází na světlo kruté rodinné drama, s jehož důsledky se až po letech jako nevinná oběť setkává a málem na to doplatí životem.
Vytvořil: Ircany
Zdroj: anotace ke knize