Obsah: Zapomeňte, že jste měli dceru

"ŽILA JSEM S MANIAKY, ZLOČINCI A VRAHY"

PRAVDIVÝ PŘÍBĚH PAŠERAČKY DROG, KTERÁ PŘEŽILA PEKLO V THAJSKÉ VĚZNICI.

Britská učitelka Sandra Gregoryová si dva roky užívala život v Bangkoku. Po vojenském převratu se ale její život začal hroutit - přišla o práci, vážně onemocněla a brzy se ocitla bez peněz. Zoufale toužila vrátit se domů, ale nechtěla rodiče žádat o peníze, takže souhlasila s nabídkou propašovat přes bangkocké letiště heroin. Byla však zatčena a odsouzena k pětadvaceti letům ve vězení LardYao, přezdívaném "bangkocký Hilton", příbytku masových vrahů, maniaků a dokonce i jednoho kanibala. V roce 1997 byla přemístěna do Británie, kde si odseděla další tři roky v několika věznicích, včetně jednoho s nejvýšší ostrahou.
Scény popisují brutalitu, násilí a ponížení, kterých byla svědkem jak v Thajsku, tak v Británii. Jsou silné a nezapomenutelné - být tady, to je pomalé mučení, udržují mne tu na živu, abych mohla trpět. Úžasná vůle a vnitřní síla i podpora rodičů jí nakonec pomohou udržet si zdravý rozum a přežít.
Vytvořil: Ircany
Zdroj: anotace ke knize