Obsah: Tam a zase zpátky: Vzpomínky na natáčení Pána prstenů

Epické zpracování klasického díla J. R. R. Tolkiena Pán prstenů, které natočil režisér Peter Jackson, se stalo událostí v dějinách filmu. Sean Astin, představitel Sama Křepelky, věnoval trilogii bezmála dva roky života. V knize Tam a zase zpátky popisuje natáčení Pána prstenů i události, které se odehrály před zrodem těchto filmů, hovoří o vztazích s ostatními herci a skrytém napětí a událostech v zákulisí natáčení. Kniha je upřímným a bezprostředním pohledem za filmovou scénu. Jeden z nejvýznamnějších herců trilogie v ní odhaluje, co to znamená, účastnit se jednoho z největších filmových dobrodružství všech dob. Sean Astin zve na nezapomenutelnou cestu z Hollywoodu na Nový Zéland a zase zpátky.

Sean Astin hrál ve více než třiceti filmech. Natáčí již od devíti let a úspěšně zvládl přerod z herce dětských rolí v herce filmů pro dospělé. V současné době hraje, režíruje, je scénáristou a producentem. Žije v Los Angeles se svou ženou Christine a dvěma dcerami Alexandrou a Elizabeth.

Joe Layden je novinářem a autorem více než třiceti knih.
Vytvořil: happy-smile
Zdroj: přebal knihy