Obsah: Ve tvém pokoji

Prázdniny jsou za rohem, ale Molly a Charlie se na ně vůbec netěší. Jejich rodiče vymysleli „geniální“ plán – vymění si domy!
Molly z Los Angeles, toužící stát se módní návrhářkou, se tak dostává na venkov a ubytovává se v pokoji kluka, kterého nikdy nepotkala, a (panebože! ) na jeho posteli je povlečení z Hvězdných válek.
Naopak Charlie, pohledný kluk, který je blázen do cyklistiky všeho druhu, se ocitá v neuvěřitelně holčičím pokoji s nástěnkou plnou fotek tří kamarádek a přemýšlí, která z nich je asi Molly, jíž ten vydesignovaný pokoj patří. Přes e-maily a chat ale poznávají jeden druhého a krok za krokem si k sobě hledají cestu. Jenže vzdálenost přes tisíc kilometrů může způsobit nejedno nedorozumění a navíc každé léto v Kalifornii je plné svůdných dívek v bikinách a zahořklost opuštěných přítelkyň nezná mezí. Dokáží to Molly a Charlie překonat, aby si nakonec mohli říct ta nejsladší dvě slůvka na světě?
Vytvořil: Melori
Zdroj: Nakladatelství CooBoo - Albatros Media