Obsah: Suroviny laskominy

Soubor fejetonů, črt a povídek, které vycházely v letech 1997 - 1999 jako kulturní příloha "Litery" internetového časopisu Neviditelný pes. Knižní výbor zahrnuje zhruba třetinu z úvah, fejetonů a povídek, které byly zveřejňovány od srpna 1997 do července 1999. Trochu "kulturní deník" mapující a glosující pražská i celospolečenská témata dočasná i nadčasová, ale téměř i deník osobní, líčící drobné denní události z života autorova, života jeho přátel, známých či psů. Každodenní úkol dodat do "Liter" příspěvek a internetová forma autorovi poskytly možnost bezprostředně glosovat právě prožité, stejně jako vzpomenout na cokoli z vlastní či jiné minulosti a být při tom ve svém projevu zcela otevřený a svobodný, přičemž se snažil sdělovat pouze své názory a nesdělovat je zdlouhavě. Což se mu daří, navíc nechybí nadhled a humor.
Vytvořil: janajau
Zdroj: anotace ke knize