Obsah: Nebezpečná láska

Historický milostný román s detektivní zápletkou se odehrává v prostředí vysoké londýnské společnosti v druhé polovině 19. století. Hlavní hrdinka má na svou dobu zvláštního koníčka - paranormální jevy. Když je přítelkyní zesnulých rodičů pozvána do Londýna a představena ve společnosti, vzbudí svou nevšední zálibou značnou pozornost. Seznamuje se s nevyzpytatelným hrabětem z Angelstonu, který vyznává stejnou zálibu a díky stejným zájmům se oba lidé sblíží. Díky obapolné zvědavosti se společně dostanou na stopu strašného zločinu, který mají na svědomí čtyři příslušníci nejvyšší londýnské společnosti. Snaží se přijít věci na kloub a tím se dostávají do ohrožení života. Za této situace k sobě samozřejmě nemohou zůstat lhostejní...
Vytvořil: janajau
Zdroj: anotace ke knize