Obsah: Jak se vyznat v laboratorních hodnotách

Jak se vyznat v laboratorních hodnotách : jak správně rozumět laboratorním výsledkům? : jaké jsou normální hodnoty? : co znamenají odchylky?

Průvodce rutinními laboratorními vyšetřeními a hodnotami.
Přehledný, praktický a dobře srozumitelný průvodce po laboratorních vyšetřeních a hodnotách je určen široké čtenářské veřejnosti. Kniha je rozdělena do tří částí - v první části jsou stručně popsány běžné laboratorní metody a postupy při získávání a zpracování vzorků, je také ukázáno jak biochemická laboratoř funguje a jaké se při práci v ní mohou vyskytnout chyby a problémy. Hlavní část průvodce obsahuje abecedně řazené laboratorní hodnoty s různými odkazy a vysvětlivkami. Třetí část vysvětluje základní laboratorní a biochemické pojmy a běžně používané zkratky.

Vytvořil: ota61
Zdroj: www.mlp.cz