Obsah: Love of Life - Láska k životu

Love of Life - Láska k životu (+CD)
Komentovaná četba Londonovy povídky Láska k životu o boji člověka s přírodou s doslovným paralelním překladem do češtiny, se stručnou mluvnicí a slovníčkem základních slov. Doplněno CD. Snad určeno samoukům, doplněná kratičká poznámka, jak s knihou pracovat, je velmi obecná. Publikace vychází z metody, postavené na systému několikanásobného opakování slovíček, frází i gramatiky původního textu. V záhlaví každé stránky je určité penzum zjednodušené anglické mluvnice. Pod každou řádkou anglického textu je drobným písmem vytištěný český překlad slov či slovních spojení a poznámky s nejfrekventovanějšími slovíčky a výslovností. V druhé části knihy jsou uvedena stručná pravidla anglické gramatiky, sestavená s ohledem na frekvenci opakování jednotlivých výrazů.
  il. Zbyněk Fořt; CD v angl. namluvil David Fellowes
Vytvořil: janajau