Obsah: Uchovej si svůj sen

Druhá kniha série Rodina Harteů.

Emma z rodu Harteů, kdysi bezbranná služtička a svobodná matka, se v průběhu několika desítek let stane jednou z nejbohatších a nejúspěšnějších žen v Británii. Má v úmyslu ustanovit dědičkou rozsáhlého rodinného impéria svou oblíbenou vnučku Paulu. Mladá Paula je nejen krásná, ale i uvážlivá a moudrá, tím se povahou velmi podobá své babičce. Díky bohatství, které získala, vládne nesmírnou mocí. Jak jde čas, osudná tragédie lásky, rozpadu manželství, ztráty blízkého člověka a i nenadálé proměny vztahů ji ovlivní stejným způsobem jako kdysi Emmu. Historie jako by se opakovala v kruhu.
Podmanivý a procítěný příběh, odehrávající se v luxusních sídlech privilegovaných nejvyšších společenských vrstev, je o odhodlání jedné výjimečné ženy uchovat si svůj sen a uskutečnit ho navzdory nepřízni osudu.
Vytvořil: janajau
Zdroj: anotace ke knize