Obsah: Plané sliby

Román o rozpadu jednoho manželství a o komplikovaných vztazích mezi muži a ženami. Margaret žije řadu let ve šťastném, zdánlivě neotřesitelném manželství. Po devatenácti letech ji i dorůstající děti opouští manžel Adam kvůli jiné ženě, dávné "životní lásce". Na troskách bývalých jistot si Margaret těžce vybuduje nový život i nadějný vztah, zatímco Adam zaplatí za své selhání krutou daň. Paralelně s Margaretiným osudem sledujeme i životní příběh její neteře Niny, které láska k ženatému Keithovi také žádné štěstí nepřináší. Nesčetněkrát opakované a stále aktuální téma lásky a zrady je v knize zpracováno citlivě, s velkou dávkou vkusu. Autorka neskrývaně straní ženám, aniž by to románu ubíralo na věrohodnosti.
Vytvořil: janajau
Zdroj: anotace ke knize