Obsah: Nekonečný příběh

Nekonečný příběh : pro týdenní pobyt v zimním období: etapová hra: učební pomůcka pro volný čas  / Miloš Winkler        1. vyd    . - Brno: Mravenec, 2006  . - 51 s. : obr. ; 21 cm  . - (Etapové hry; 126)      ISBN 80-86994-07-4  : Kč∼57, 00

Táborová hra na motivy knih Nikdy nekončící příběh a Svět fantasie (sv. 32 ze stejné edice) je určena pro mladší děti.
Hra je tvořena patnácti příběhy z knihy Michaela Endeho. Na příběhy poté navazují úkoly, jako např. šplhání na strom pomocí lan a provazových žebříků, napsat veršovaný text, atd. Úkoly jsou vymyšleny tak, aby se daly plnit buď v místnosti nebo venku za chladného počasí a aby zvládly jejich provedení i mladší děti. Hra nemá vítězů ani poražených, je sestavena tak, aby se každý pokusil splnit úkoly tak, jak to nejlépe dovede.
Vytvořil: ota61
Zdroj: www.mlp.cz