Obsah: Rostou v Autrálii moruše?

Rostou v Autrálii moruše?   / Helena Longinová        Vyd. 1    . - Praha: Petra, 2000  . - 117 s. ; 21 cm        ISBN 80-85984-74-1  : Kč∼139, 00

Příběh Ilony vypráví o jejím nešťastném dětství, zamilovanosti a manželství, které končí rozvodem.
Po rozvodu rodičů vyrůstala Ilona s matkou. Byla přijata na taneční konzervatoř, po absolvování dostala angažmá v Národním divadle, ale pouze ve sboru, větší roli nikdy nedostala. Manželství s Dominikem uzavřela nejen proto, že ho milovala, ale protože byl finančně dobře zajištěn. Po rozvodu Ilona dává syna do péče ke své matce, snaží se vydělávat hodně peněz, aby její syn měl všechno, co ona jako dítě mít nemohla - drahé oblečení, dovolenou u moře... Tančí v nočních klubech...
Vytvořil: ota61
Zdroj: www.mlp.cz