Obsah: Nasaďte všechny páky

Detektivní příběhy Donalda Lama a Berty Coolové.

Další z populární řady detektivních románů, v němž nechybí drobný, ale nebezpečně inteligentní detektiv Donald Lam ani jeho rázná korpulentní šéfka Berta Coolová.
Donald Lam je pověřen, aby pátral po ženě, jejíž stopy zmizely před jednadvaceti lety. Nemá ponětí, o jaký případ se vlastně jedná - o vydírání, o vraždu nebo o něco úplně jiného? Složité rozlétání nitek začíná v zapadlém městečku, kde detektiv s přispěním mladé sympatické dívky z místních novin zjišťuje fakta o velmi starém skandálu. Přichází na to, že o dávný případ se v současné době zajímá až překvapivě mnoho lidí... Jeden z nich se Donalda násilím snaží přimět, aby pátrání nechal.
Když dojde k vraždě, Donald i Berta musí nasadit všechny síly a osvědčit svůj důvtip, aby se jim podařilo spletitý případ vyřešit.
Vytvořil: janajau
Zdroj: anotace ke knize