Obsah: HMS Neviditelný

Dobrodružný politicky laděný román o nelítostném zabijákovi, jehož úspěšná teroristická kariéra končí v nejnečekanějším okamžiku. Benjamin Adnam, důstojník tajné irácké služby, se znelíbí všemocnému prezidentovi a je rozhodnuto o jeho likvidaci. Schopnému a dokonale vycvičenému vojákovi se ale podaří v posledním okamžiku uprchnout z Bagdádu, přejít hranice a rozehrát velkolepou pomstu. Zmocní se britské ponorky a stává se z něho nejnebezpečnější a nejhledanější světový terorista. Jeho vysoká hra vrcholí spoluprací s CIA, kterou Adnam rovněž oklame a použije jako svoji soukromou zbraň proti nenáviděnému režimu ve své vlasti. Následně se však Adnam dopustí osudové a poslední chyby svého života: podlehne pocitu důvěry a přátelství a svým americkým chlebodárcům odhalí pravdu.
Vytvořil: janajau
Zdroj: anotace ke knize