Obsah: Každý svého štěstí strůjcem

Většina rozvodů je zbytečná! S touto provokativní, ale i povzbudivou tezí se tato kniha záhy stala bestsellerem mezi knihami s podobnou tematikou. Autorka je psychoterapeutka zabývající se partnerskými vztahy. Nahlédla do problémů mnoha partnerských dvojic a díky bohatým zkušenostem vyvrací očekávání lidí, kteří věří, že příští vztah bude úplně jiný a lepší. Partnerství je podle ní stejně náročné jako cesta za úspěšnou kariérou. Je třeba na něm neustále pracovat. Snažit se krize překonávat pomocí nadhledu a tolerance. Je přesvědčená, že hluboký vztah je možný i tam, kde se již partneři vzdali veškerých nadějí. Tato kniha je určena všem těm, kteří žijí v neuspokojivém vztahu, uvažují o rozvodu nebo zápasí s "trojúhelníkem" ve vztahu. Je pro ty, kteří podvádí, klamou či střídají partnery, i pro ty, kteří jsou opouštěni. Pro všechny, kteří hledají zdravý vztah, ale nemají sílu či odvahu k terapii. Plamenná obhajoba "dobrodružství partnerství" a vyznání lásky v manželství.
Vytvořil: Zdenka
Zdroj: Anotace z knihy Každý svého štěstí strůjcem