Obsah: Tajnosti Renaty L.

Milostný poměr mezi mladou medičkou a docentem patologie ve fakultní nemocnici otevře třináctou komnatu v minulosti Renaty Langové, která pochází z vysoce postavené a bohaté rodiny. Únos Renaty a požadavek miliónového výkupného proto zní věrohodně. Dívka z bohaté rodiny našla se svým milencem způsob, jak z konta svého vysoce postaveného otce odčerpat vyšší částku peněz. Naplánovala předstíraný únos, požadovala miliónové výkupné a zpočátku všechno vycházelo podle plánu. Přesto byla dívka v úkrytu nalezena mrtvá. Příčinu zdánlivě nesmyslné vraždy se snaží objasnit tři muži: její milenec, otcem najatý soukromý detektiv i vyšetřovatel od policie, ale nikomu se nepodaří úplně objasnit motiv, jehož kořeny spočívají v minulosti dívčiny rodiny.
Vytvořil: janajau
Zdroj: anotace ke knize